Polish (PL)
English (en-GB)
Polish (PL)
O nas

O firmie

PMPA sp. z o.o. oferuje rekrutację pracowników tymczasowych  z Myanmar (Birma) dla pracodawców polskich i zagranicznych. Birmeńczycy są buddystami, a to powoduje, że  cechuje ich pracowitość i uczciwość. 

 

Logo naszej firmy z kolorami flagi symbolizuje  współpracę między Polską a Myanmar. Nasz zespół tworzą sami doświadczeni pracownicy z branży międzynarodowej HR.

Pozyskanie pracowników z Myanmar

Szczegółowo analizujemy potrzeby danego przedsiębiorstwa i wyszukujemy wyspecjalizowanych  pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i kompetencjami. Odpowiedni pracownik na odpowiednim stanowisku to klucz do rozwoju firmy – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę więc dokładamy wszelkich starań aby wyselekcjonować najlepszych pracowników z Myanmar.  Serdecznie zapraszamy do współpracy. Liczymy na to, że spełnimy Państwa oczekiwania na polu rekrutacji pracowników tymczasowych co przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.

Agencja pośrednictwa pracy Myanmar

Współpracujemy nie tylko z pracodawcami oraz osobami poszukującymi pracy. Pośredniczymy w znalezieniu zatrudnienia i upewniamy się, że dany pracodawca będzie spełniał wymagania przyszłego pracownika. Do każdego kandydata mamy indywidualne podejście i na każdym etapie naszej współpracy dbamy o to, aby go wspierać  i spełniać jego oczekiwania.